לירון פרבר התמנתה למנהלת הטכנולוגיות בפרולוג'יק

 

לירון פרבר, מנהלת הטכנולוגיות הראשית של פרולוג'יק.

לירון פרבר, מנהלת הטכנולוגיות הראשית של פרולוג'יק

פרולוג'יק (Prologic) מודיעה על מינויה של לירון פרבר לתפקיד מנהלת הטכנולוגיות (CTO) בחברה. מדובר על פונקציה חדשה בפרולוג'יק, והיא מיועדת לתמוך בגידול של פורטפוליו הפתרונות אותם היא מייצגת בשוק הישראלי, ואשר כולל בין השאר את החברות: SolarWinds, Ivanti, Idera ו-OneLogIn.

במסגרת תפקידה תנהל פרבר את כול האספקטים הטכנולוגיים של ייצוג הפתרונות בישראל והליווי של פרויקטים מובילים, כולל: בניית ארכיטקטורת פתרונות אופטימלית עבור לקוחות החברה; הכשרה טכנולוגית של שותפים ואקוסיסטם ברמת פריסייל ופוסטסייל; בדיקה ובחינה של פתרונות חדשים לגבי התאמתם לפורטפוליו המוצרים אותם מייצגת החברה. בנוסף, תשמש פרבר מקור ידע טכנולוגי עבור לקוחות, שותפים ואינטגרטורים המשווקים את הפתרונות אותם מייצגת החברה.

פרבר הינה בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנים בניהול והקמה של מערכי  IT. בתפקידה הקודם בחברה היא שימשה במשך כשנתיים כמהנדסת פריסייל בפרולוג'יק. כמו כן, בתפקידיה הקודמים שימשה פרבר כמנהלת מערך השו"ב ברשות שדות התעופה, כשבנוסף היא גם הקימה וניהלה את מערך ה-NOC בארגון. קודם לכן שימשה פרבר כמהנדסת שו"ב באגף מערכות מידע בסלקום. את שירותה הצבאי ביצעה פרבר באגף הטכני של יחידת 8200 בחיל המודיעין בתפקיד מומחית שליטה ובקרה.

פרבר הינה בעלת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהאוניברסיטה הפתוחה.

לכתבה המלאה לחצו כאן