ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק: "שיתוף הפעולה ההדוק בינינו ובין סולארווינדס נמשך כבר כ-15 שנים, שבמהלכן בנינו יחד אקוסיסטם רחב של אינטגרטורים מובילים ומאות מקצועני IT המתמחים בפלטפורמה"

פתרונות חברת סולארווינדס (SolarWinds) הפכו בשנים האחרונות למיינסטרים של מערכות ניהול ה-IT בישראל, כשמאות לקוחות מכל המגזרים עושים שימוש בסוויטה הרחבה של החברה. עם הארגונים בישראל ניתן למנות חברות בסקטורים של בנקאות, פיננסים, ביטוח, תעשייה, היי-טק, משרדי ממשלה, צבא וביטחון. אלא שלא תמיד זה היה המצב, כפי שמתאר ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק (Prologic), מפיצה של סולארווינדס בישראל, בראיון עימו.

שלוחה ישראלית חזקה

"יזמתי את הפגישה הראשונה עם סולארווינדס עוד בשנת 2007", מספר לוי. "זאת לאחר שלמדתי על החברה, על החזון שלה ועל פורטפוליו פתרונות ניהול תשתיות ה-IT העשיר שלה. ידעתי שישנה כאן הזדמנות להביא לישראל ספקית טכנולוגיה מצטיינת, כזו שיכולה לחולל שינוי בכל הנוגע לתחום של ניהול תשתיות IT, שתמיד נחשב מסובך ומורכב. החלום היה להקים כאן בישראל שלוחה עוצמתית, שתקיף אקוסיסטם של שותפי אינטגרציה חזקים, ולהקים מרכז ידע ישראלי סביב פתרונות החברה. כיום החלום הפך למציאות, כשפרולוג'יק, בשיתוף עם סולארווינדס, הקימה אקוסיסטם רחב, הכולל יותר מ-15 אינטרגרטורים מובילים ומשווקים ישראלים. נוסף לזה הובלנו את הכשרתם של מאות מקצועני IT, המתמחים בפורטפוליו הפתרונות הרחב של החברה. בהיבט הזה ניתן בהחלט לומר שפרולוג'יק בישראל זה הבית של סולארווינדס".

לוי מוסיף, כי "אחת הההשקעות הגדולות שביצענו בשנים האחרונות הייתה הקמת מוקד ידע ותמיכה ייעודי בתוך פרולוג'יק, המתמחה בפלטפורמת סולארווינדס – בראשותה של לירון פרבר, מנהלת הטכנולוגיות בחברה. גוף זה עוסק בסיוע לשותפינו וללקוחותינו בכל הקשור לפרה-סייל, פוסט-סייל, הטמעות ותמיכה שוטפת. הצוותים שלנו מביאים ניסיון עשיר וקשר בלתי אמצעי עם גורמי ידע גלובאליים בסולארווינדס בחו"ל".

לפשט את ניהול ה-IT

סולארווינדס נוסדה לפני כשני עשורים באוסטין, טקסס, שבארה"ב במטרה לפתח פלטפורמה שתאפשר להנגיש ולפשט את תחומי ניהול התקשורת ותשתיות ה-IT הארגוניים. קפיצת המדרגה של החברה באה עם הכניסה של העולם לתוך עידן הדיגיטל והצורך של ארגונים לשמור על ביצועי סביבות ה-IT, לנהל ולנטר סביבות אלו ברמה גבוהה ולאפשר שמירה על רציפות עסקית מסביב לשעון. לאורך השנים גדל והעמיק מאוד פורטפוליו הפתרונות של החברה – בין אם תוצאה של פיתוח עצמי או רכישה של פתרונות מובילים בתחום.

"יותר מ-300 אלף ארגונים, מ-190 מדינות, בחרו סולארווינדס", אומר לוי, "בהם 498 ארגונים מתוך אלו הנכללים במדד Fortune 500. הסיבות להצלחה הזו, בעולם ובישראל, הן מגוונות, אך בליבה נמצאים הערכים שעליהן הוקמה החברה – לספק פלטפורמה פשוטה להתקנה, להטמעה ולתפעול, המספקת כלים עוצמתיים למקצועני ה-IT בארגון, ובעלויות סבירות. כך, לדוגמה, אחד ההבדלים בין סולארווינדס והכלים המסורתיים והמסורבלים נוגע במורכבות היישום של הפתרון. בניגוד למוצרים המסורתיים בשוק, הדורשים כוח אדם רב כדי ליישם ולנטר תהליכים עסקיים, הרי שעם פלטפורמת סולארווינדס תוך שעות בודדות ניתן להגיע לתוצאות".

"תמיד מדהים אותי", מסכם לוי, "לראות את המבט המתפלא של מנהלי IT כשהם רואים לייב-דמו של יכולות פלטפורמת סולארווינדס, ואיך זו מחליפה בקלילות שלושה ולפעמים אפילו יותר כלים, אשר משמשים אותם לניהול של סביבות ה-IT הארגוניות".

לפרטים נוספים [email protected]