קבוצת פרולוג'יק הינה חברה מובילה בתחום תשתיות התוכנה בישראל המונה כיום מעל 450 מהנדסי תוכנה המתמחים בפיתוח בשפות וסביבות מחשוב מתקדמות במגזר האנטרפרייז ובמגזר ההייטק בארץ ובחו"ל.  החברה נוסדה בשנת 2007 ומעסיקה יועצים מומחים בוגרי היחידה הטכנולוגית של צה"ל ובוגרי מדעי המחשב מאוניברסיטאות מוכרות בארץ. 

המרכיב המרכזי בהצלחותיה של פרולוג'יק וצמיחתה לאורך השנים היא חדשנות מתמדת המשולבת בניסיון רב, ביכולת ההקשבה, מתן השירות והבנת הלקוח.

פרולוג'יק משווקת את פתרונות חברת (Endpoint Security & Patch Management) Ivanti והינה המפיץ הרישמי והבלעדי בישראל לשיווק פתרונות SolarWinds , החברה נסחרת בנאסד"ק תחת סימבול SWI. פלטפורמת Orion של Solarwinds מותקנת ב 425 חברות מתוך Fortune 500 לשליטה ובקרה בסביבה היברידית או בענן.

SolarWinds מציעה מודולים שפותרים מגוון רחב של אתגרי ניהול וניטור ה-IT בארגון, החל מאתגרים הקשורים לרשתות, שרתים, אפליקציות, אחסון, וירטואליזציה ועד רמת המשתמש.

פרולוג'יק מספקת את מכלול השירותים הדרושים להקמת תשתית ארגונית יציבה מכל סוג וגודל. בזכות הכישורים והידע הנרחבים של עובדי החברה, מעמידה פרולוג’יק לרשות לקוחותיה את מיטב שירותי ה - IT  המסורתי ושרותיי ייעוץ טכנולוגי לתכנון ומעבר לסביבת הענן, כל זאת תוך עמידה ביחס עלות/תועלת תחרותיים. פרולוג’יק משלבת באופן ייחודי פתרונות טכנולוגיים אינטגרטיביים יחד עם ניסיון רב שנים בניהול והובלת פרויקטים מורכבים עד להגשת “המוצר המוגמר”. כל פרויקט מתוכנן בקפידה וכולל תיעוד מלא של הפעילות בליווי מסמכים מקצועיים.

בזכות נכונות ויכולת התאמה לזמנים המשתנים, פרולוג'יק מובילה כיום את ערך היצירתיות בשירותי תוכנה והתשתיות למגוון רחב של לקוחות.