חברת Prologic מספקת מגוון רחב של שירותי אבטחת מידע החל מבנית מדיניות הגנת סייבר ועד הטמעת הבקרות הטכנולוגיות בארגון. העבודה מתבצעת על ידי מומחים בתחום התשתיות ואבטחת מידע בליווי של מנהלי אבטחת מידע מנוסים. 

 

מתמחים בתחום אבטחת מידע

למה צריך אבטחת מידע ?

מטרה של אבטחת המידע היא לאפשר פעילות עסקית בטוחה ומבוקרת. אבטחת המידע באה לעזור לארגון להגן על הנכסים החשובים ביותר שלו שכוללים בין היתר מידע עסקי, קניין רוחני, מידע פרטי ונתוני לקוחות. הטמעת מדיניות אבטחה בחברה תביא לירידה בסבירות לפגיעה ועליה ביכולת התמודדות מול סיכונים. התוצאה תאפשר לחברה לפעול בצורה טובה יותר, להרחיב פעילות עסקית, להתקדם טכנולוגית ולתת שירותים טובים יותר.

למה חייבים אבטחת מידע ?

הטרנספורמציה הדיגיטלית שאנו עוברים בשנים האחרונות מביאה גם חוקים, תקנים ורגולציות שבאות להגן על סוג המידע שנשמר על כל אדם וכמובן השימוש שנעשה בו. כל עסק כיום חייב לפעול תחת החוק, לדוגמה "חוק המחשבים" ו"חוק הגנת הפרטיות" ולאמץ את הרגולציות שמתאימות לתעשייה בה הוא פועל על מנת לעמוד בדרישות הלקוחות והשותפים העסקיים.

מה כוללת סייבר אבטחת מידע?

סייבר ואבטחת מידע מורכבת מ 3 עמודי תווך מרכזיים – אנשים, תהליכים וטכנולוגיה. בשביל לקיים אבטחת מידע בארגון לא צריך להוציא תקציבי ענק ולהטמיע את כל הטכנולוגיות שקיימות. אבטחת מידע היא ניהול נכון של בקרות אפקטיביות שמורכבות מנהלי עבודה מסודרים, מחינוך עובדים ,הגברת המודעות ואמצעים טכנולוגים.

 

סייבר ואבטחת מידע לפעילות עסקיתכל השירותים שאתה צריך במקום אחד

  • בניית מדיניות אבטחת מידע – בחינה של התהליכים העסקיים בארגון ובניית מדיניות סייבר ואבטחת מידע שתתאים עבור העסק שלכם שתכלול נהלים ומודעות עובדים.
  • ביצוע סקר סיכונים – בחינת הנכסים של החברה, ניתוח הסיכונים שמאיימים על החברה, בחינת הבקרות הקיימות והמלצות שיפור להנמכת הסיכונים.
  • ביצוע בדיקת חדירות – סריקה טכנולוגית של רשת הארגון ומערך המחשוב לאיתור פרצות אבטחה.
  • הטמעת בקרות – הטמעת אמצעים טכנולוגים (AntiVirus, Firewall, NAC, EDR ועוד) באתר החברה.
  • תקנים ורגולציה – הכנת הארגון לעמידה בתקינה, חוק או רגולציה בעולמות אבטחת המידע וליווי עד לקבלת האישור.
  • ניהול סייבר ואבטחת מידע (CISO as a Service) – ניהול והובלה של כל נושא אבטחת המידע בחברה על בסיס שעות או אחוזי משרה.
  • ניטור והתראות – שרותי SEIM/SOC שכוללים איסוף הלוגים ממערך המחשוב בחברה, ניתוח על ידי אנליסטים מומחי אבטחת מידע שכולל התראות וטיפול באירועים.

 

סייבר ואבטחת מידע לעסקים קטנים

מרבית העסקים הקטנים כיום פועלים ממתחמי עבודה משותפים או מהבית ומהווים מטרות קלות וזמינות עבור התקפות סייבר שכוללות תכנות כופר, גניבת מידע עסקי וחדירה לפרטיות. בעזרת חבילת אבטחה רב שכבתית בעלות חודשית נמוכה יכול גם עסק קטן להגיע לרמת אבטחה טובה מאד שתגן עליו מהתקפות סייבר ותאפשר לו להתמודד בהצלחה עם האיומים המתגברים בעולם הדיגיטלי New Paragraph.