חברת פרולוג'יק (Prologic) רכשה את חברת ה-IT דיינמיקס (Dynamics), המתמחה באספקה של שירותים מקצועיים לעולמות תשתיות המחשוב הארגוניות. זוהי רכישה ראשונה אותה מבצעת פרולוג'יק, והיא מיועדת להרחיב ולעבות את היקף השירותים אותם היא מציעה בעולמות של תשתיות המחשוב, ולהעמיק את יכולותיה המקצועיות בתחומי פעילות אלה.

חברת דיינמיקס הוקמה בשנת 2014 על ידי ארז דוד, שמשמש גם כמנכ"ל החברה. החברה פעילה בתחומים של אפיון, תכנון, התקנה, תפעול, תחזוקה ואינטגרציה של פתרונות מתקדמים בתחום התשתיות המבוססים על שילוב של שירותים מקצועיים ופתרונות תוכנה. בין השאר החברה מספקת שירותים מקצועיים (Professional Services) ומיקור חוץ בתחומים של בסיסי נתונים, ביג דאטה, סיסטם לסביבות ווינדוס ולינוקס, אבטחת מידע, DevOps, אדמיניסטרציה ואירוח בפלטפורמות ענן, CRM, SharePoint ועוד. משרדי החברה ממוקמים ברעננה, והיא מונה 20 עובדים. על לקוחותיה של דיינמיקס ארגוני אנטרפרייז השייכים למגזרי הפיננסים, ביטוח, בריאות, הייטק, ביטחוני, משרדי ממשלה וגופים ציבוריים.

פרולוג'יק, שקמה בשנת 2007 ופועלת מפארק התעשייה אפק בראש העין, מעסיקה כיום למעלה מ-250 עובדים. החברה פעילה בשלושה תחומים מרכזיים. האחד – מתן שירותי מיקור חוץ, שירותים מקצועיים, יועצים והטמעה של מערכות בתחומי התוכנה, פיתוח, תשתיות, בסיסי נתונים, ביג דאטה, ענן, תקשורת, סייבר, מערכות אפליקטיביות ובדיקות. התחום השני – פרולוג'יק מספקת פעילות אאוטסורסינג לתחום הגיוס עבור חברות סטארט אפ; והתחום השלישי – פרולוג'יק משמשת נציגה מקומית למגוון של חברות טכנולוגיה גלובאליות, דוגמת: SolarWinds, Idera, Ivanti, ועוד.

ליאור לוי, מייסד ומנכ"ל פרולוג'יק, מציין כי "המטרה של הרכישה היא להשלים את המרקם של פעילויות פרולוג'יק, לחזק ולהרחיב את היכולות שלנו ואת כמות המשאבים שלנו למתן שירותים מקצועיים בתחומי התשתיות, ולספק מטריה מקצה לקצה לתחום – לרבות לעולמות הענן והאון פרמיס." לוי הוסיף כי "זוהי רכישה ראשונה שאנו מבצעים, כאשר מאז הקמת החברה הגידול היה אורגני בלבד. כעת אנו מרגישים בשלים לביצוע רכישות של חברות שיאפשרו לנו לענות על הביקושים הגדלים מצד לקוחותינו למקצועני IT ברמה הגבוהה ביותר."

ארז דוד, מייסד ומנכ"ל דיינמיקס, ציין כי "ההצטרפות לבית פרולוג'יק היא במונחים רבים טבעית עבורנו, ואנחנו מרגישים שמדובר במהלך שבו השלם גדול מסך חלקיו. היכולות של דיינמיקס, המשולבות עם יתרון הגודל של פרולוג'יק, יאפשרו לנו להגיע ולגעת בקשת רחבה יותר של ארגונים ולקוחות."