בינת אקספו, אירוע ה-ICT הגדול והמוביל בישראל, מתקיים זו השנה ה-16 ברציפות. השנה יישא האקספו את פניו אל עבר העתיד ויעמוד בסימן ההיערכות לאתגרי המחר והשינויים שארגונים נדרשים לעשות כבר היום, בכדי לשמור על מובילות, חדשנות ויעילות עסקית. המסר המרכזי הוא TRANSFORMATION CREATES THE FUTURE הצורך בשינוי חשיבתי, תפיסה מחודשת וטרנספורמציה דיגיטלית, בכדי לעמוד בשינויים ובאתגרים שצופן העתיד.  המבקרים באקספו ייחשפו ל"עיר העתיד", שתבוא לידי ביטוי בנראות ייחודית וחדשנית, בתערוכה מרהיבה של מיטב הטכנולוגיות והפתרונות המובילים בעולמות: Cyber Security | AI Big DATA & Robots | Customer Experience |  Multi – Cloud | Data Center | Smart City כל זאת, בשילוב נטוורקינג מקצועי, מיצג טכנולוגי מרשים, הרצאות של K-NOTES מהעולם ומסלולי תוכן מעשירים הופכים את האקספו לחוויה של פעם בשנה שפשוט אסור לפספס!.  

"מדובר בזירה מרכזית לתעשיית ה-IT הישראלית, אירוע שנתי מרכזי המושך אליו אלפי משתתפים מקומיים ונציגים בינלאומיים, כולל מקבלי החלטות ומנהלים של תחומי ה-IT והטכנולוגיה ממגזרי הממשלה והסקטור העסקי. אנחנו נציג באירוע את הפשטות של פלטפורמת SolarWinds, ואיך היא יכולה לתרום לפעילות הארגון. הניסיון של השנים הקודמות מראה שהפתרון יצר עניין רב אצל המבקרים באירוע, והביתן היה עמוס לעייפה. אנשי הפריסייל שלנו עבדו משעת פתיחת האירוע ועד סיומו ברציפות.

SolarWinds  מספקת פתרונות מושלמים לניהול סביבות ה-IT המורכבות של ימינו, ואנו רואים בחיוב את האופן בו הסוויטה של החברה מאומצת על ידי המגזר הארגוני בישראלסוויטת SolarWinds מתאימה למנהל התשתיות הישראלי כמו כפפה ליד." SolarWinds פעילה כיום ב-190 מדינות, וכ-275 אלף ארגונים ברחבי העולם הטמיעו את פתרונות החברה. על לקוחותיה נמנים 425 מארגוני US Fortune 500, כול 10 חברות הטלקום הגדולות בארה"ב, כולל 5 זרועות הצבא האמריקאי, כל 5 פירמות ראיית החשבון הגדולות, מאות אוניברסיטאות וקולג'ים. במגזר הממשלתי-ציבורי האמריקאי ניתן לציין ארגונים דוגמת: משרד נשיא ארה"ב, הפנטגון, משרד החוץ State Department), NASA, NSA), הדואר האמריקאי, ואחרים.  "היופי של הפלטפורמה הוא ההתאמה שלה גם לארגוני ענק גלובאליים, וגם לארגונים קטנים, הצורך הבסיסי הוא אחד – להבטיח רציפות של פעילות הארגון, ולעשות סביבה מורכבת למנוהלת בפשטות. אף ארגון לא יכול להרשות לעצמו תקלות ברשת הארגונית, זה צורך בסיסי, זה מחזור הדם של הארגון, וזה אחד האתגרים הבסיסיים עימם מתמודדים המנמ"ר ומנהל התשתיות שלו". פלטפורמת SolarWinds גדלה בשנה האחרונה בלמעלה מ-40 אחוזים ביחס לשנה שעברה. המעבר לענן של המגזר הארגוני, לעיתים לכמה עננים במקביל, מחייב יכולות ניהול וניטור קפדניות של תשתיות ה-IT, וזה דוחף ארגונים להצטייד במערכות שיש להן היכולת להתמודד עם אתגרים אלו."

 בואו לפגוש את מובילי המחר, ללמוד ולהעשיר את ארגז הכלים הארגוני והניהולי שלכם, בכדי שתוכלו להתחיל את השינוי – עוד היום!

טופס הרשמה לכנס בינת אקספו

מסלולי תוכן מקצועיים בהשתתפות מיטב המומחים ואנשי המקצוע המובילים:

כנס EXPO סייבר"הקרב" על העתיד מעולם לא נראה מרתק כל כך!

תקיפות סייבר עומדות, כבר היום, בראש רשימת הסיכונים בעולם כולו והיקפי הסיכונים והאיומים הולכים וגדלים, ונעשים מתוחכמים יותר מיום ליום.  בעולם שכזה, התארגנות נכונה של ארגונים לקראת העתיד וההתגוננות מפני הסכנות הצפויות היא לא פחות מהכרחית. העתיד בעולם הגנת הסייבר, טמון באוטומציה, במכונות שיחליפו אנשים, בגיוס ציוותי סייבר אנושיים מקצועיים ומומחים, ושימוש גובר בשירותי ענו.

הצטרפו אלינו ואל בכירי התעשייה במגוון הרצאות מרתקות על הגנת הסייבר בעולם משתנה.
 

כנס EXPO שירותי ענןהעתיד בעננים!

בעוד ששירותי ענן הם חלק מ"ההווה", העתיד בתחום מיחשוב הענן הוא המעבר המאסיבי שצפוי
בשנים הקרובות לעבר שילוב בין "ענן חכם" (intelligent cloud) ו"מכשירי קצה חכמים" ((intelligent edge מה שמחייב שינוי יסודי בתפיסת העולם ובפרדיגמות הידועות.

שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, כגון עיבוד שפה טבעית, יישומים חוצי פלטפורמות ומכשירים, מציאות רבודה, האינטרנט של הדברים, ביג דאטה, בינה מלאכותית, מיקרו-שירותים ועוד - כל אלה תופסים כבר היום מקום חשוב אך בעתיד ישמשו אף ביתר שאת את העוסקים בעולמות הענן השונים.

הצטרפו אלינו ואל בכירי התעשייה, במגוון הרצאות מרתקות על העתיד "המעונן" של כולנו.

כנס EXPO בינה מלאכותית ריקוד המכונה!

הבינה המלאכותית (Machine learning / AI) יחד עם ההתקדמות הטכנולוגית בכושר חישוב ואיסוף נתונים מאפשרות לנו לבצע היום דברים שעד לפני מספר שנים היו בגדר מדע בדיוני.
מה צופן העתיד?! היכן זה יעצור?! ולאן זה מוביל את האנושות?!
הצטרפו אלינו ואל החברות והדוברים המובילים בתחום, והכירו את המגמות, היישומים והיתרונות
העצומים שרק תובנה ובינה יכולים לספק.

 

DATA CENTER - הדור הבא!

בעוד ששירותי ענן הם חלק מ"ההווה", העתיד בתחום מיחשוב הענן הוא המעבר המאסיבי

שצפוי בשנים הקרובות לעבר שילוב בין "ענן חכם" (intelligent cloud ) "מכשירי קצה חכמים" ((intelligent edge מה שמחייב שינוי יסודי בתפיסת העולם ובפרדיגמות הידועות.

שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, כגון עיבוד שפה טבעית, יישומים חוצי פלטפורמות ומכשירים,

מציאות רבודה, האינטרנט של הדברים, ביג דאטה, בינה מלאכותית, מיקרו-שירותים ועוד - כל

אלה תופסים כבר היום מקום חשוב אך בעתיד ישמשו אף ביתר שאת את העוסקים בעולמות

הענן השונים.

הצטרפו אלינו ואל בכירי התעשייה, במגוון הרצאות מרתקות על העתיד "המעונן" של כולנו.

 

הרשמו עכשיו