סולארווינדס השיקה פלטפורמה לניטור עומק של סביבות המחשוב הארגוניות

פלטפורמת SolarWinds Hybrid Cloud Observability מספקת יכולות לניטור מתקדם ועמוק של סביבות מבוזרות, היברידיות ומורכבות. הפלטפורמה החדשה תחליף עד 15 כלי ניטור שונים הנהוגים בארגונים כיום – על פי חברת המחקר גרטנר * ליאור לוי, מנכ"ל פרולוג'יק, מפיצה של סולארווינדס בישראל: "הפלטפורמה החדשה מושקת על בסיס ניסיונה של סולארווינדס במשך למעלה מ-2 עשורים בתחום"

חברת סולארווינדס (SolarWinds), ספקית מובילה של פתרונות לניהול ואבטחת סביבות ה-IT הארגוניות, השיקה את SolarWinds Hybrid Cloud Observability, פלטפורמה אחודה המעניקה יכולות ניטור לעומק של סביבות מחשוב מבוזרות, היברידיות ומורכבות.

האתגר: עד 15 כלי ניטור בארגון

ארגונים רבים מצויים בתוך יישום של תכניות דיגיטיזציה ארגוניות. כחלק מתהליכים אלו הם מבצעים מודרניזציה של התהליכים, האפליקציות והתשתיות הארגוניות, זאת באמצעות יישום של סביבות ענן היברידיות או סביבות מרובות-ענן, כשבמקביל נמשכת התמיכה במערכות הקיימות בארגון. התוצאה היא שארגונים כיום מנהלים סביבות מחשוב מורכבות ומבוזרות יותר מבכול נקודת זמן בעבר.

תוצאה נוספת היא שארגונים עושים שימוש במספר גדול של מערכות ניטור ארגוניות, המיועדות לסביבות שונות, ובשימושם של צוותים שונים. חברת המחקר הבינ"ל גרטנר (Gartner) מעריכה כי ארגוני אנטרפרייז מחזיקים כיום עד ל-15 כלי ניטור שונים, דבר התורם למורכבות ולסיבוכיות של ניהול תשתיות ה-IT. ריבוי מערכות הניטור מקשה על יצירת תמונת עולם ארגונית אחת של ניהול וניטור הסביבות – והדבר הופך לסיכון תפעולי ועסקי.

הפתרון: פלטפורמה אחת אינטגרטיבית

פלטפורמת SolarWinds Hybrid Cloud Observability מסייעת לפתור את האתגרים של הסביבות המורכבות הללו באמצעות שימוש בפתרון אחד ואינטגרטיבי המספק ניטור עומק מקצה-לקצה של סביבות המחשוב ללא תלות במקום הימצאן. הפלטפורמה כוללת דשבורד אחוד המציג את תוצאות הניטור, ובנוסף המלצות מבוססות AI בינה מלאכותית המסייעות בניהול פרואקטיבי של כלל הסביבות. הפלטפורמה מאפשרת לארגונים לשפר באופן תמידי את ביצועי סביבות המחשוב, הזמינות שלהן, האבטחה, לשפר את החוויה הדיגיטלית שהן מספקות, ולעשות זאת בסביבות ענן או סביבות היברידיות מורכבות, מגוונות ומבוזרות.

רוחיני קסטורי, מנהל המוצר הראשי בסולארווינדס, ציין כי: "רמת המורכבות של סביבות ה-IT בארגונים נמצאת בעלייה בקצב חסר תקדים – זאת בשל הגידול בכמות הכלים בהם נעשה שימוש, עלויות גדלות, סיכוני אבטחת המידע ותפעול במודל של איים ארגוניים. הלקוחות אמרו לנו בצורה ברורה, שהם זקוקים לעזרה על מנת להתמודד עם האתגרים של צוותי ה-IT".

ליאור לוי, מנכ"ל פרולוג'יק (Prologic), מפיצת SolarWinds בישראל, ציין כי: "סולארווינדס מביאה בפלטפורמה החדשה ניסיון המתבסס על שני עשורים של פעילות בעולמות הניטור וניהול תשתיות IT. פלטפורמת SolarWinds Hybrid Cloud Observability מספקת לארגונים פלטפורמה אחודה, המגיעה מספק אחד, המספקת גישה כוללת ואסטרטגית לקשת רחבה של צרכים בעולמות הניטור הארגוני".

SolarWinds Hybrid Cloud Observability

הפלטפורמה החדשה מאפשרת לארגונים בגדלים שונים, ומסקטורים מגוונים של פעילות, לבצע את התהליכים הבאים:

  • פתרון תקלות במהירות רבה יותר באמצעות פתרונות מבוססי בינה מלאכותית – הכיסוי הרחב והחכם של הפלטפורמה מסייע לצוותי ה-IT לקבל החלטות במהירות רבה יותר, על בסיס מידע רחב יותר, ובצורה מסונכרנת יותר.
  • הבטחת רמת שירות גבוהה – הפלטפורמה מסייעת לצוותי ה-IT להבטיח רמת שירות גבוהה, ולנהל תקלות בצורה אפקטיבית יותר. עוד מאפשרת הפלטפורמה ניהול טוב יותר של קונפיגורציה, דיווח ותכנון של המשימות.
  • עלויות נמוכות – ארגונים מקבלים מהפלטפורמה את היכולת לנהל סביבות המחשוב שלהם און פרמיס או בענן, ולבצע אופטימיזציה של המשאבים והעלויות. הסקיילביליות והמודולאריות של הפלטפורמה מאפשרת לארגונים ליהנות מעלות בעלות כוללת TCO נמוך וכדאי.

 

פרולוג'יק וסולארווינדס – Better Together

שיתוף הפעולה בין החברות פרולוג'יק וסולארווינדס החל להתרקם בקיץ 2007, והוא מציין בימים אלה את יום הולדתו ה-15. פרולוג'יק בנתה במהלך שנים אלו אקוסיסטם הכולל למעלה מ-10 שותפי אינטגרציה חזקים הפעילים בישראל; קהילה פעילה סביב הפלטפורמה המונה מאות מקצועני IT; ופורטפוליו של מאות לקוחות, בהן חברות בסקטורים של – בנקאות, פיננסים, ביטוח, תעשייה, משרדי ממשלה, צבא וביטחון.

בנוסף, פרולוג'יק השקיעה בבנייה והקמה של מרכז ידע ותמיכה ישראלי In-House המתמחה בפלטפורמת SolarWinds – בראשותה של לירון פרבר, מנהלת הטכנולוגיות בחברה. גוף זה עוסק בסיוע לשותפות האינטגרציה של החברה ולקוחותיה בכול הקשור לפרה-סייל, פוסט-סייל, הטמעות, ותמיכה שוטפת.

ליאור לוי, מנכ"ל פרולוג'יק, מפיצת SolarWinds בישראל, מציין בהקשר זה כי: "הצוותים שלנו מביאים ניסיון עשיר לשולחן, ארוך שנים, היכרות בלתי אמצעית עם הפלטפורמה ועם גורמי ידע נוספים ב-SolarWinds בחו"ל. בהקשר הזה בהחלט ניתן לקבוע שבישראל נוצרה זהות בין פרולוג'יק ו-SolarWinds, וכי החיבור בין שתי החברות מייצר ערך מוסף של Better Together".

לוי הוסיף כי "למעלה מ-300 אלף ארגונים, מ-190 מדינות, בחרו סולארווינדס, בהם 498 ארגונים מתוך אלו הנכללים במדד Fortune 500. הסיבות להצלחה הזו, בעולם ובישראל, הן מגוונות, אך בליבה נמצאים הערכים שעליהן הוקמה החברה – לספק פלטפורמה פשוטה להתקנה, הטמעה ותפעול, המספקת כלים עוצמתיים למקצועני ה-IT בארגון, ובעלויות סבירות". כך לדוגמא, אחד ההבדלים בין SolarWinds והכלים המסורתיים והמסורבלים נוגע במורכבות ההטמעה של הפתרון. בניגוד למוצרים אחרים בשוק הדורשים כוח אדם רב כדי ליישם ולנטר תהליכים עסקיים, הרי שעם פלטפורמת SolarWinds תוך שעות בודדות ניתן להגיע לתוצאות.

לוי מסכם כי "תמיד מדהים אותי לראות את המבט המתפלא של מנהלי IT כשהם רואים לייב-דמו של יכולות פלטפורמת SolarWinds, ואיך זו מחליפה בקלילות מספר רב של כלים המשמשים אותם לניהול של סביבות ה-IT הארגוניות".

לפרטים נוספים אודות פלטפורמת SolarWinds Hybrid Cloud Observability

לתאום פגישה והצעת מחיר ניתן ליצור קשר ישירות עם מהנדסי SolarWinds