"פרולוג'יק בנתה בשיתוף עם SolarWinds אקוסיסטם רחב הכולל עשרות אינטגרטורים ומאות מקצוענים המתמחים סביב פורטפוליו הפתרונות של SolarWinds"

פתרונות חברת SolarWinds הפכו בשנים האחרונות למיינסטרים של מערכות ניהול ה-IT הארגוניות בישראל, כשמאות לקוחות מכול המגזרים עושים שימוש בסוויטה הרחבה של החברה. בין הארגונים בישראל ניתן למנות חברות בסקטורים של – בנקאות, פיננסים, ביטוח, תעשייה, הייטק, משרדי ממשלה, צבא וביטחון. אלא שלא תמיד זה היה המצב, כפי שנזכר ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד חברת פרולוג'יק (Prologic), הפנים של SolarWinds בישראל, בראיון עימו.

לפשט ולהנגיש את ניהול התשתיות

"אני עדיין זוכר את הפגישה הראשונה", מספר ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד קבוצת פרולוג'יק, "כשהגעתי באוגוסט 2007 למשרדיה האזוריים של SolarWinds בקורק שבאירלנד. יזמתי את הפגישה לאחר שלמדתי על החברה, החזון שלה ועל פורטפוליו פתרונות ניהול תשתיות ה-IT שלה. ידעתי שישנה כאן הזדמנות להביא לישראל ספקית טכנולוגיה מצטיינת, כזו שיכולה לחולל שינוי בכול הנוגע לתחום של ניהול תשתיות IT, שנחשב כבר אז מסובך ומורכב. החלום היה להקים כאן בישראל שלוחה עוצמתית שתקיף אקוסיסטם של שותפי אינטגרציה חזקים, ולהקים מרכז ידע ישראלי סביב פתרונות החברה. היום לאחר יותר מעשור פרולוג'יק בנתה יחד עם צוות טכנולוגי "מהבית" ובשיתוף עם SolarWinds אקוסיסטם רחב הכולל יותר מ 10 אינטרגרטורים מובילים ומשווקים ישראלים, נוסף לזה יצרנו מאות מקצועני IT המתמחים סביב כול האספקטים של סל הפתרונות הרחב של Orionואפשר גם לומר שיצרנו עשרות משרות למומחי שו"ב ותקשורת בתעשיה המקומית בהיבט הזה ניתן בהחלט לומר שהמקצוענות של פרולוג'יק הביאה את  SolarWinds לקדמת הבמה וללא ספק היום פרולוג'יק בישראל זה הבית של SolarWinds".

SolarWinds נוסדה במאי 2009 באוסטין טקסס שבארה"ב במטרה לפתח פלטפורמה שתאפשר להנגיש ולפשט את תחומי ניהול התקשורת ותשתיות ה-IT הארגוניים. המדרגה של החברה באה עם הכניסה של העולם לתוך עידן הדיגיטל, והצורך שהביא הדיגיטל לארגונים - לשמור על ביצועים גבוהים של סביבות ה-IT, מנוהלות ומנוטרות ברמה גבוהה, המאפשרת שמירה על רציפות עסקית מסביב לשעון. לאורך השנים גדל והעמיק מאוד פורטפוליו הפתרונות של החברה - בין אם תוצאה של פיתוח עצמי או רכישה של פתרונות מובילים בתחום. רכישות האחרונות של החברה Pingdom, Papertrail Loggly , sentryone  כדיי לתת מענה לארגונים גם בסביבת הענן.

פשטות בעולם מורכב

"למעלה מ-300 אלף ארגונים, מ-190 מדינות, בחרו SolarWinds", מתאר לוי, "בהם 498 ארגונים מתוך אלו הנכללים במדד Fortune 500. הסיבות להצלחה הזו, בעולם ובישראל, הן מגוונות, אך בליבה של הבחירה ב-SolarWinds נמצאים הערכים שעליהן היא הוקמה – לספק פלטפורמה פשוטה להתקנה, הטמעה ותפעול, המספקת כלים עוצמתיים למקצועני ה-IT בארגון, ובעלויות סבירות". בניגוד לכלים המסורתיים שלהם נדרש כח אדם רב כדיי ליישם ולנטר תהליכים עיסקיים , עם פלטפורמת SolarWinds אוריון נדרש שעות בודדות בכדי להגיע לתוצאות , התהליכים והדרך לתת מענה עיסקי לתשתיות הארגוניות מוטמעות במוצר כתבנית (Tamplate) ובכך מייעלות את התהליך וחוסכות משאבים משמעותיים לארגון , נוסף לזה שהכניסה לסביבת ייצור היא כמעט מיידית.

"תמיד מדהים אותי", מסכם לוי, "לראות את המבט הנדהם של מנהלי IT בארגון כשהם רואים דמו לייב של יכולות פלטפורמת SolarWinds, ואיך זו מחליפה שלושה ולפעמים אפילו יותר כלים המשמשים אותם לנהל את סביבות ה-IT הארגוניות".

פרולוג'יק ו-SolarWinds יקיימו ב-28.12.21 בשעה 11:00 וובינר משותף 'Behind the IT with SolarWinds' להצגת יכולות ניהול תשתיות ה-IT של החברה.

לפרטים ולהרשמה לחץ כאן