פרולוג'יק (Prologic) תפיץ בלעדית בישראל את יצרנית הפלטפורמה ללימוד דיגיטלי ShareLook.

פרולוג'יק תקים רשת של אינטגרטורים ומשווקים שיעסקו במכירה, אינטגרציה, תמיכה ותחזוקה של הפתרונות.

ShareLook הסינגפורית פיתחה אפליקציה אחודה ללימוד מקוון, לרבות במובייל. האפליקציה משלבת יכולות הזרמת וידיאו בזמן אמת, ניהול והפצה של תכנים, ניהול משתמשים, ניהול הערכות ומבחנים, ניהול ספריות של תכנים וכלי ניתוח. האפליקציה מאפשרת יצירת אינטראקציה בזמן אמת בין מרצה וקהל. באמצעותה ניתן להכין בצורה אינטואיטיבית ולהפיץ מערכי שיעורים או קורסים מבוססי וידיאו המשמשים מערכות חינוך, אקדמיה, ארגונים במגזר העסקי ומשרדי ממשלה.

הפלטפורמה תומכת ברגולציות הגנת מידע והגנת פרטיות, דוגמת GDPR. על לקוחות החברה נמנים בין השאר: DHLפיליפס (Philips), חברת האנרגיה של (Shell), שלוחת טסקום (Tescom Corp) בסינגפור, ואוניברסיטת Kaplan האמריקנית.

ליאור לוי, מייסד ומנכ"ל פרולוג'יק, אמר כי "בעידן הקורונה ארגונים רבים מתמודדים עם האתגר של העברת מידע, הדרכות והסמכות לעובדים, שפעמים רבות מפוזרים על שטח גיאוגרפי רחב. האפליקציה של ShareLook מתאימה כמו כפפה ליד לעידן הקורונה ולעידן המובייל".

רענן נדיבי, מייסד ומנכ"ל ShareLook, ציין כי "השילוב בין לייב וידיאו ושיטות לימוד וירטואליות שמרניות, שזיכה אותנו בפטנט, הוחל בפיתוח כבר בשנת 2016, הרבה לפני שהעולם הבין את הצורך לשלב בין הכלים השונים, ליצור רצף לימודי ולשמר את המידע הארגוני. אנו עושים זאת על ידי קיטלוג מיידי של חומרי הלייב ושילובם בייצור ננו יחידות לימוד. המערכת שלנו יודעת לשמר, לקטלג ולשלב את חומרי הלימוד החיים בתוך מערכת ייצור הקורסים בלא מאמץ. אנחנו לא מערכת לניהול שיחות ועידה, אלא מערכת לימודית שמאפשרת למשתמש לעבוד עם מערכת אחת במקום שלוש מערכות. כך, אנו הופכים כל מפגש וירטואלי חי למרכיב נוסף במאגר הידע העומד לרשות חברי הארגון".

המערכת מאושרת ע"י משרד החינוך 

למידע נוסף אודות ShareLook