שנה שלישית ברציפות: SolarWinds בריבוע הקסם של גרטנר לתחום Application Performance Monitoring

חברת SolarWinds , יצרנית עולמית מובילה של סוויטת פתרונות לניהול תשתיות ה-IT, שיפרה את מיקומה בריבוע הקסם של גרטנר הסוקר את תחום ה-Application Performance Monitoring (ר"ת APM), שהתפרסם באפריל השנה. בחינה של ריבוע הקסם מראה כי פתרונות ה-APM של החברה, הממוקמים בריבוע יצרניות הנישה, שיפרו את מיקומם ביחס לסקירה שנה שעברה על גבי ציר ה-Completeness of Vision. על הפתרונות של SolarWinds לתחום נמנים הפתרונות הבאים: Pingdom, AppOptics, Loggly, ו-Server & Application Monitor (SAM).

גרטנר, הסוקרת את פתרונות ה-APM של SolarWinds זו שנה שלישית ברציפות, ציינה כי פתרונות החברה מספקים ניטור בשני מודלים – הן ענן (SaaS) והן און פרמיס, וכי על לקוחות החברה נמנים קשת רחבה של ארגונים – מקטנים ועד ארגוני אנטרפרייז גלובליים. בין היתרונות שמונה גרטנר לפתרונות ה-APM של SolarWinds ניתן למנות את התמחור של הפתרונות, שהוא ברור ונמוך ביחס למתחרות בתחום, דבר המייצר אטרקטיביות בפרט לארגונים המעוניינים לשפר את הניטור האפליקטיבי, אך מוגבלים בתקציבים לביצוע. עוד ציין הדו"ח את קלות ההתקנה והשימוש בפתרונות SolarWinds; ואת המגוון של הפתרונות המסוגלים לספק ניטור מקצה לקצה של עולמות ה-IT, כולל: רשת, בסיסי נתונים, אבטחת מידע וניהול קונפיגורציה.

לאחרונה SolarWinds חשפה את קונספט ה-APM Integrated Experience, המאחד את הגישה והנראות של מכלול נתוני הביצועים של האפליקציות, ובכול הסביבות – בענן, און פרמיס או היברידיות, לממשק UI אחד. באופן הזה, "ספגטי" הנתונים הקיים, ואשר מוזרם במספר קונסולות וממשקים, הופך לברור, מאפשר טיפול מהיר בתקלות במידה ואלו מתרחשות, ואף מסייע בזיהוי של תקלות עוד לפני שהן מורגשות על ידי המשתמשים. עוד מאפשרים הפתרונות של SolarWinds יצירת סימולציה של חוויית משתמש, ניטור פרואקטיבי של אפליקציות ווב וביצוע טרנזקציות, זיהוי צווארי בקבוק בתשתיות הארגוניות, ניטור לוגים, ועוד.

רוחיני קסטורי, מנהל מוצר ראשי ב-SolarWinds, ציין כי "בשנה האחרונה הרחבנו את היכולות של פתרונות ה-APM שלנו, הכול במטרה להגדיל את הנראות של לקוחותינו לתוך הביצועים של התשתיות והאפליקציות הארגוניות, ולעשות זאת כפי שאנו יודעים טוב מכולם – בקלות, בפשטות ובהתאמה לכול ארגון".

ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק (Prologic), נציגת SolarWinds בישראל, ציין כי "פתרונות ה-APM של SolarWinds מתאימים כמו כפפה ליד למקצועני המחשוב בישראל. המחיר הוגן, הפשטות של ההתקנה והשימוש השוטף, היעילות שמציעה הסוויטה בהיבטי ויזואליזציה של התוצרים. בנוסף, וחשוב לא פחות, התשתית הקיימת בישראל של רשת אינטגרטורים ומומחים מוסמכים, היכולים לסייע לכול ארגון בכול גודל להתאים את הפתרון לדרישותיו ולקסטם אותו לצרכיו".