סייברטק נולד בישראל בשנת 2014 והפך מאז לאחד מכנסי הסייבר הגדולים בעולם. סייברטק הנו אירוע סייבר בינלאומי הגדול ביותר באזור והוא משלב כנס בהשתתפות דוברים מהארץ ומהעולם, וכן תערוכת ענק. באירוע צפויים להשתתף מעל ל–18,000 אורחים, ביניהם מקבלי החלטות מובילים, גורמי ממשל בכירים, מאות דוברים, משלחות מכל העולם, חברות, ארגונים וחברות הזנק.

חברת פרולוג'יק המפיצה הבלעדית של פתרונות Ivanti בישראל, תציג פלטפורמת המיכון Ivanti Neurons אשר מחברת את פתרונות ניהול נקודות הקצה האחודים, אבטחת הסייבר וניהול השירותים הארגוניים המובילים בתעשייה, ומספקת פלטפורמת IT אחודה המאפשרת להתקנים לרפא את עצמם ולאבטח את עצמם, ומעצימה את המשתמשים לשירות עצמי. Ivanti מאפשרת את הגישה שמקום העבודה הוא בכל מקום בו נמצאים. במקום העבודה מסוג זה העובדים משתמשים במספר עצום של מכשירים כדי לגשת ליישומי IT ונתונים דרך רשתות שונות כדי להישאר פרודוקטיביים, בזמן שהם עובדים מכל מקום.

בכנס הסייבר טק הגלובלי בתל אביב ישתתף מר שריניבאס מוקאמלה, סגן נשיא בכיר למוצרי אבטחה  ויסביר כיצד ארגונים יכולים לחזות פגיעויות ההופכות לנשקים, וכיצד לתקן אותן בזריזות. מר שריניבאס יעביר מצגת שכותרתה "חיזוי פגיעויות שהופכות לנשקים - התקפה או הגנה: מה נותן לצוותים את הסיכוי הטוב ביותר לנצח?" האירוע יכלול גם שיחות והרצאות של מקבלי החלטות מובילים, פקידי ממשל ומנהלים בכירים המייצגים מגוון רחב של מגזרים מעשרות מדינות בכל רחבי העולם.

להרשמה לכנס לחצו כאן 

הסייבר של פרולוג'יק

קבוצת פרולוג'יק מעסיקה כ-450 מהנדסים ומומחי תקשורת, סייבר ואבטחת מידע, מציין ליאור לוי מייסד ומנכ"ל החברה, והאחוזים רק הולכים וגדלים מפעילות החברה בעולמות הסייבר. למעשה, מתאר לוי, "החברה פעילה בשלושה תחומים מרכזיים – ובשלושתם תופס הסייבר חלקים הולכים וגדלים. האחד, מתן שירותי מיקור חוץ, שירותים מקצועיים, יועצים והטמעת מערכות במגוון רחב של תחומי תוכנה ו-IT. כאמור – בתחום הזה אנחנו מעסיקים כבר היום עשרות רבות של מקצועני סייבר, הן במשרדי הממשלה והן במגזר האנטרפרייז העסקי, והגידול שלנו בתחום פעילות זה הוא בקצבים מהירים מאוד".

"תחום שני, נוגע באאוטסורסינג לתחום הגיוס שאנו מציעים לחברות סטארט אפ. גם כאן, אנחנו עדים לביקוש הגובר והולך, ולתחרות המעמיקה בין חברות סטארט אפ על ליבם של עובדים בתחום הסייבר".

"התחום השלישי נוגע בייצוג בישראל של חברות טכנולוגיה גלובאליות המתמחות בתחומי התשתיות והסייבר. פרולוג'יק מייצגת כיום חברות שאבטחת מידע היא חלק חשוב בפלטפורמה שאותה הם מציעים – דוגמת SolarWindsideraIvanti (שגם רכשה שנה שעברה את חברות אבטחת המידע MobileIron ו-Pulse Secure, ו-OneLogin. בהיבט הזה אנחנו נמצאים במעקב וניטור תמידי אחרי טכנולוגיות חדשות שיכולות לספק פתרון מתקדם ובעל ערך לשוק הישראלי".

יוצא מכך, מסכם לוי, ש"קבוצת פרולוג'יק מספקת כיום מענה היקפי של 360 מעלות, מקצה לקצה, לעולמות הסייבר – הן מענה בתחום כוח האדם, והן מענה בתחום הטכנולוגיות. אנחנו חיים את השטח, נמצאים בקשר הדוק עם המנמ"רים ומנהלי אבטחת המידע בארגונים השונים. בנוסף אנו גם ניזונים ממקורות מידע ומשאבים גלובליים, שמקורם בספקיות הטכנולוגיה שאנו עובדים איתן. השילוב הזה בנה אצלנו יכולות ומיומנויות גבוהות, שיודעות ומסוגלות להתמודד עם אתגרים קטנים כגדולים, ולרוץ קדימה יחד עם לקוחותינו".

להרשמה לכנס לחצו כאן