כך עולה מדו"ח של חברת המחקר IDC שהתפרסם לאחרונה * ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק, נציגת SolarWinds בישראל: "החוזקה של פלטפורמת החברה הפכה אותה לסטנדרט עולמי בתחום פתרונות ניהול תשתיות ה-IT בכלל, וניהול הרשת בפרט"

SolarWinds, ספקית מובילה של טכנולוגיות לניהול תשתיות ה-IT ואבטחת מידע, ממשיכה לשמור על ההובלה העולמית בתחום פתרונות ניהול הרשת (Network Management). כך עולה מנתוני הדו"ח החצי שנתי Worldwide Semiannual Software Tracker של חברת המחקר הבינלאומית IDC, שהתפרסמו לאחרונה, ואשר מתייחסים למחצית הראשונה של שנת 2021.

המחקר של IDC מודד את כלל היקף השוק של הפתרונות, ואת נתח השוק של ספקיות התוכנה, זאת בהתבסס על מכירות התוכנה אותן ביצעו, כולל מכירת – רישיונות, תחזוקה, ומנויי ענן. SolarWinds הוכרה לראשונה כמובילת תחום תוכנות Network Management  במחצית הראשונה של שנת 2016, והיא משמרת את המקום הראשון בשוק -  על פי חברת המחקר IDC – ברציפות מאז המחצית השנייה של שנת 2017.

רוחיני קסטורי, מנהל המוצר הראשי בחברת SolarWinds, מסר כי "אנו מאמינים כי ההכרה הזו מחזקת את המשימה שלנו כחברה, שהיא – לסייע לארגונים להגיע לתוצאות עסקיות טובות יותר באמצעות פתרונות טכנולוגיים כוללניים, חכמים ובעלויות הגיוניות. אנו רואים מטרה במתן ערך ללקוחותינו, גם בסביבות ה-IT בהן הם פועלים כיום, וגם בסביבות ה-IT אליהן הם יעברו מחר – בין אם אלו סביבות ענן, מרובות עננים, היברידיות או און-פרמיס".

ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק (Prologic), נציגת SolarWinds בישראל, מסר כי "החוזקה של פתרונות SolarWinds הפכה את פתרונות החברה לסטנדרט עולמי בתחום פתרונות ניהול הרשת הארגונית. גם בישראל הפלטפורמה של SolarWinds הפכה למועדפת על ידי מנהלי תשתיות ומקצועני IT מכול הסקטורים העסקיים. הגידול בשוק הוא בסדרי גודל של עשרות אחוזים משנה לשנה, עם תמיכה של רשת אינטגרטורים עניפה ומנוסה, בעלת יכולת לביצוע של פרויקטים בכול היקף או גודל ותמיכה שוטפת".

פעילות ב-190 מדינות

מעל 300 אלף ארגונים בעולם עושים שימוש בפלטפורמת SolarWinds לניהול וניטור הרשת הארגונית, מהם אלפים בישראל. הפלטפורמה כוללת פתרונות המתרכזים סביב מספר תחומים מרכזיים: ניהול הרשת (Network Management), ניהול בסיסי נתונים (Database Management), ניהול סיסטם (System Management), ניהול אפליקציות (Application Management), אבטחת מידע (IT Security) ופתרונות תמיכה (IT Service Management).

החברה פעילה ביותר מ-190 מדינות, מעסיקה למעלה מ-2,300 עובדים ברחבי העולם, והיא מפעילה קהילת אונליין גלובלית המונה למעלה מ-130 אלף מקצועני IT.