חברת פרולוג'יק (Prologic) תפיץ ותשווק בבלעדיות בישראל את פתרונות חברת הסייבר SecPod, מפתחת של פלטפורמה חכמה מבוססת אלגוריתמיקה לעולמות של ניהול עדכוני תוכנה (Patch Management) של שרתים ותחנות עבודה מבוססי ווינדוס, לינוקס או MacOS. במסגרת ההסכם בין החברות פרולוג'יק תקים בישראל רשת של אינטגרטורים ומשווקים שיתמקדו בפעילויות מכירה, אינטגרציה, תמיכה ותחזוקה בפתרונות של SecPod.

חברת SecPod, שהוקמה בשנת 2008, הינה מפתחת של פלטפורמת פתרונות הפעילה בתחום של היגיינת הסייבר – בדגש על ניהול תחום עדכוני התוכנה הארגוני. הפלטפורמה, מבוססת SaaS או און-פרמיס, מיועדת לסייע למנהלי אבטחת המידע בארגון להקטין את שטח הפנים החשוף לתקיפות כתוצאה מפגיעויות הנובעות מאי עדכון של טלאי תוכנה (Patch).

הפלטפורמה כוללת מאגר מידע של למעלה מ-160 אלף פגיעויות, והוא נחשב אחד המאגרים המסחריים הגדולים והמעודכנים בתחום ניהול הפגיעויות. הפתרון סורק את התשתיות בארגון, מאתר את הפגיעויות, מדרג אותן לפי רמת הקריטיות שלהן ומייצר מיפוי של רמת הסיכון לארגון. המערכת גם משלימה את התהליך עם הפצה מנוהלת של טלאי תוכנה ייעודי לתיקון הפגיעויות אשר התגלו בארגון.

הפתרון של SecPod כולל אלגוריתמיקה ואוטומציה של התהליכים המאפשרים תכנון וביצוע יעילים של התהליך הכולל איתור פגיעויות וחסימתן באמצעות טלאי תוכנה. הפלטפורמה מספקת פתרון לכלל פורטפוליו ה-IT הארגוני, כולל: תחנות קצה, מכשירי מובייל, תשתיות נטוורק, תשתיות ענן, אינטרנט של הדברים (IoT), ותשתיות OT.

פרולוג'יק הינה חברה מובילה בתחום תשתיות המחשוב, המספקת שירותי אינטגרציה, מיקור חוץ, ושירותי ייעוץ מתמחים (Professional Services). כמו כן, החברה מפעילה פעילות ייעודית המתמחה בייצוג של חברות טכנולוגיה בינלאומיות בשוק המקומי.

ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק, מציין כי "מחקרים מראים שכ-60 אחוזים מכלל התקיפות המוצלחות לארגונים מקורן היה בפגיעות מוכרת שנוצלה על יד האקרים. התחום הזה של ניהול פגיעויות (Vulnerability Management) וניהול עדכוני תוכנה (Patch Management) ממשיך להוות נקודת תורפה בארגונים רבים. נתונים עדכניים מראים כי אפילו פגיעויות שהתגלו בשנת 2017 ממשיכות לשמש קרש קפיצה עבור האקרים המנצלים אותן כדי לפרוץ אל תוך הארגון. הפתרון חייב להיות הוליסטי, מבוסס אלגוריתמיקה, אוטומציה ובינה מלאכותית (AI) – והפתרון של SecPod הוא בדיוק כזה. הניסיון העשיר של SecPod, וההתמחות שלה בתחום, יכולים להחזיר לגופי הגנת הסייבר בארגונים את היכולת לנהל את התחום בצורה פרואקטיבית, ולספק להם יכולת לחסום וקטור תקיפה משמעותי לתוך הארגון".

לחץ כאן לרישום ל Live Webinar שייערך ביום שלישי, 4 ליולי 2023