פרולוג'יק, שחזרה לאחרונה מאירוע השותפים האזורי של חברת SolarWinds באירלנד, לא הגיעה ארצה בידיים ריקות. פרולוג'יק הוגדרה בתואר מפיצה מצטיינת של SolarWinds לשנת 2018 באזור EMEA.

פרולוג'יק, השתתפה באירוע השותפים האזורי של חברת  SolarWinds, הפעילה בעולמות ניהול, ניטור ואבטחה של תשתיות ה-IT הארגוניות, אותה פרולוג'יק מייצגת בבלעדית בישראל. באירוע סיכמו בכירי SolarWinds את ההתפתחויות העסקיות והטכנולוגיות של החברה לשנת 2018, וסיפקו מבט קדימה למה שצפוי במהלך 2019.

בדברי הברכה לפרולוג'יק שנמסרו על ידי קווין פלאנאגן, סגן נשיא מכירות EMEA בחברת SolarWinds, הוא הדגיש את המסירות והתשוקה בה מבצעים אנשי פרולוג'יק את עבודתם. הוא ציין במיוחד את העבודה של צוות ניהול המוצר בישראל שהמשיך להזין הזמנות שהתקבלו מלקוחות עד חצות הליל של ערב השנה החדשה.בסיכום לשנת 2018 ציינה SolarWinds השקה של 7 פתרונות חדשים ו-12 שדרוגים לפתרונות קיימים. בחברה גם ציינו את הגידול בקהילת המשתמשים של החברה ל-150 אלף מסביב לעולם. בהסתכלות לעתיד הקרוב החברה ציינה את החיזוק שהיא מבצעת לפתרונות הגנת הסייבר של הפלטפורמה שלה.

גלעד ברון, סמנכ"ל מוצרים בפרולוג'יק, ציין כי "אנחנו רואים שבישראל פלטפורמת SolarWinds גדלה בשנה האחרונה בכ-30% ביחס לשנה שעברה. המעבר לענן של המגזר הארגוני, לעיתים לכמה עננים במקביל, מחייב יכולות ניהול וניטור קפדניות של תשתיות ה-IT, וזה מחייב ארגונים להצטייד במערכות שיש להן היכולת להתמודד עם אתגרים אלו."