הפלטפורמה של SolarWinds החליפה מספר מערכות ניטור שונות אשר שימשו את הצוותים במחלקת התשתיות בארגון

חברת הפיננסים Max השלימה לאחרונה פרויקט הטמעה של מערכת לניטור הרשת הארגונית, התשתיות והאפליקציות הארגוניות המבוסס על פתרונות SolarWinds. הפרויקט, שנמשך כשמונה חודשים, בוצע על ידי מחלקת התשתיות באגף מערכות המידע של Max בליווי של חברת ICTBIT.

הפתרון של SolarWinds נועד להחליף מספר מערכות ניטור שונות ששימשו את הצוותים השונים במחלקת התשתיות של Max – בהם מערכות בשימוש צוותי DBA, סיסטם, ותקשורת. המטרה ביציאה לפרויקט הייתה להחליף את המערכות השונות בפלטפורמה אחת שתשרת את כל תהליכי הניטור של הצוותים השונים, ותציג תמונת עולם אחודה של ביצועי הרשת הארגונית.

בסיומו של תהליך בחירה בין ספקיות שונות נבחרה פלטפורמת SolarWinds, זאת בעקבות יכולות הניטור הגבוהות המכסות איזורים רחבים של תחום הרשת הארגונית, ובעקבות ההתרחבות התמידית של הפלטפורמה הכוללת הוספה של יכולות ופיצ'רים בצורה קבועה.

בעקבות ההטמעה קיבלה מחלקת התשתיות בארגון מסך אחד המעניק תמונה מקיפה של מצב הרשת הארגונית, מכלול ההתרעות המתקבלות בזמן אמת, יכולות לבצע סינכרון יעיל בין צוותי התשתיות השונים, איתור מהיר של תקלות וטיפול פרואקטיבי בתקלות עוד לפני התרחשותן בזכות ההתרעות המוקדמות.

יעקב חבושה, מנהל מחלקת תשתיות בחברת Max, ציין כי: "חברת Max חרטה על דגלה להשתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר. המערכות שלנו נדרשות לספק זמינות מסביב לשעון. הפרויקט החדש עם SolarWinds מאפשר לנו לרכז במקום אחד את הניטור של מכלול המערכות והתשתיות הארגוניות הארגוניות, והתוצאה היא זמינות טובה יותר של מערכי המחשוב בארגון, ואופטימיזציה של ביצועי המערכות".

ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק, נציגת SolarWinds בישראל, ציין כי: "אנחנו שמחים שחברת Max בחרה בנו לספק לה את מערכת ניטור התשתיות הארגונית שלה. אנו רואים בארגונים רבים במשק הישראלי שהטרנספורמציה הדיגיטלית מחייבת שדרוג גם של מערכי ניטור התשתיות והרשת הארגונית לכזו המותאמת לעידן הדיגיטל והענן. SolarWinds מציעה בדיוק את זה - פלטפורמה מתקדמת טכנולוגית, נוחה לתפעול, בעלת יכולת ניטור עוצמתית ומחיר סביר. למעשה ניתן לומר ש-SolarWinds הפכה עם השנים לסטנדרט בשוק הישראלי ואף העולמי".

לכתבה המלאה