סולרווינדס (SolarWinds), ענקית התוכנה לניהול IT הנסחרת בבורסה האמריקאית (NYSE:SWI), מודיעה הערב (ה׳) על רוכשת את חברת סאמאנג' (Samanage) הישראלית, ספקית תוכנה לניהול שירות IT בארגונים, תמורת 350 מיליון דולר. זוהי הרכישה הראשונה של חברת סולרווינדס בישראל, והיא צפויה להגדיל את הפעילות המקומית שלה בארץ בצורה אורגנית ועל ידי ביצוע רכישות נוספות. יצוין, כי העסקה עצמה לרכישת סאמאנג' תושלם ברבעון השני.

סאמאנג' הוקמה בשנת 2007 על ידי דורון גורדון ומעסיקה כ-200 עובדים בישראל וארה"ב. החברה גייסה עד היום 69 מיליון דולר ממורגן סטנלי, ויולה ונצ'רס, סיילספורס, וג'מיני. מהחברה נמסר כי למעלה משלושה מיליון עובדים בארגונים ברחבי העולם משתמשים בשירותיה מדי יום.המוצרים של סאמאנג' משלבים טכנולוגיות מתקדמות של AI ולמידת מכונה, שמאפשרות לארגונים להכניס אוטומציה בתהליכי השירות הפנים-ארגוני, וכך לייעל את פעילות הארגון ולסייע לעבודה בין מחלקות הארגון השונות להתנהל בצורה יעילה יותר.

סולרווינדס היא ספקית מובילה של תוכנות לניהול שירותי IT. החברה מספקת כלים למחלקות IT ביותר מ-300 אלף ארגונים. היא תשלב את מוצרי סאמאנג' בסל המוצרים שהיא מציעה כיום בתחום ניהול שירותי IT כבר החל מהרבעון השני של 2019. השירות ישלים את סל המוצרים שמציעה החברה היום, לסוגים שונים של לקוחות, החל מעסקים קטנים ובינוניים ועד לארגונים גדולים.

להמשך הכתבה בשפה האנגלית

להמשך הכתבה בעיתונות המקומית - בעברית (Ynet)

אזכורים נוספים בגלובס ו TheMarker