ליאור לוי

ליאור לוי, בן 41, נמשך לעולם הטכנולוגיה והמחשוב מגיל ילדות. אביו, שהשתחרר בדרגת סגן אלוף מחיל החימוש, היה בוגר המחזור הראשון לתואר הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע. "תמיד היו מחשבים בבית. כבר בתור ילד, בשנות ה-80', הייתי מתכנת בשפת בייסיק", לוי מעיד על עצמו.

 

לאחר שירותו הצבאי השתלב לוי בתפקידי מכירות פריסייל בחברות טכנולוגיה שונות. בשנת 2004, בגיל 28, יצא לוי לעצמאות ופתח את החברה הראשונה שלו "טושי פתרונות תוכנה", שנתנה שירותים בתחומי התשתיות וניהול בסיסי נתונים. כעבור פחות משנה התמזגה הקבוצה לחברת טנגרם (Tangram Soft), שלימים נמכרה למטריקס.

 

בחודש מאי 2007 הקים ליאור לוי את פרולוג'יק. במקביל הקים לוי בשנת 2012 את חברת Bit Pro, שסיפקה שירותי אינטגרציה ותשתיות, במיקוד לשרתי Sun (כיום Oracle)  ו-HP, ואשר נמכרה לאמת מחשוב כעבור שלוש שנים.

כיום פרולוגי'ק כוללת גם את הפעילויות של מספר חברות בנות :PoepleCom - המתמחה בהשמה של אנשי טכנולוגיה בעיקר במגזר חברות הסטארט אפ, Soft Valley- זרוע להפצת מוצרי תוכנה, אינטגרציה ואבטחת מידע, ופעילות חדשה בתחום כרטיסי האשראי הכוללת ייצוג של פתרונות DZCard, ספקית של כרטיסים חכמים המיועדים למגזרי הבנקאות, כרטיסי האשראי, תעודות חכמות ועוד.

בהיבט הניהולי-יזמי מספר לוי כי "אנחנו מנהלים שנמצאים וחיים את השטח. שמים דגש על היכרות אישית עם לקוחותינו, והיכרות עם הצרכים המקצועיים שלהם. כדי להצליח אתה צריך להביא מעבר למקצוענות גם הרבה אינטיליגניצה רגשית, זריזות, גמישות עסקית ומחשבתית וטונות של נחישות".

לוי למד תעשייה וניהול מנהל עסקים. תושב ראש העין, נשוי ואב ל-4 ילדים. " לגדל ארבעה ילדים ולחנך אותם זה פרוייקט מורכב לא פחות מאשר להקים חברה" , מסכם לוי בקריצה.